میخوام سریال دیدن رو توی کارهام بذارم. فصل آخر وایکینگ رو دانلود کردم و نارنجی مد جدیده. به نظرم نارنجی مد جدیده باید سریال جالبی باشه. البته  west world رو هم خیلی ازش تعریف میکنه فارسی. به نظرم اونم بعد این ها دیدنش خوبه. 

یک تابستون سریالی.

پریشب DKK گفت پاشو بیا اینجا خانواده نیستند و . گفتم باشه. با دو تا از دوستای دانشگاهش رفتیم آبمیوه بخوریم که کلی مثل آدم های لوسِ مغز خالی این دوست ما با یکی از اون دخترا کل کل میکرد (نگاه به سنش هم نمیکنه) به شوخی. هی این به اون هی اون به این. حوصلم سررفته بود. درسته جنبه ی شوخی داشت حرفاشون ولی زیادی لوث شد. منم راستش از این مدل صمیمیت ها دوست ندارم. بعد اونا رو گذاشت جای ماشینشون و یک شیشه مشروب توی یک کوچه ی تاریک و خلوت توی جوب جلوی در پارکینگ یک خونه ای قایم کرده بود رفتیم برداشت و به من داد (چون کلا آدم ترسوییه و خیلی میترسه) و مشروب هم نمیخوره اینی هم که گرفته بود کلی پولش رو داده بود برای دوست دختر جدیدش بوده تا شاید از این طریق بتونه باهاش کنه که البته موفق نشده. نمیدونم این چقدر زود به زود پارتنر عوض میکنه! رفتیم خونش تخته بازی کردیم بشدت خوش شانسه و 7-4 باختم.

اتفاق؟ نه هیچ اتفاق خاصی نیست. یعنی هست خیلی مهم نیست. از اینهایی که روزی هزارتا برای همه اتفاق میفته. مثلا امشب بابا برای چندمین بار گفت من هنوز نمیدونم تو چرا یهو برای YGH گفتی نه، منم براش توضیح دادم که چون نمیشد گفتم نه گفت باورم نمیشه. خوبه. همین قدر کفایت میکنه. بنشینیم سریال ببینیم :)

سریال

رو ,هم ,سریال ,میکنه ,اون ,دوست ,مد جدیده ,از این ,نارنجی مد ,به نظرم ,شاید از

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

jahaneeghtesad اخبار فساد جنسی انواع ادکلن مردانه و زنانه اورجينال 3894057 nilagrafiket دلنوشته ها دانلود فایل های کمیاب تیک ویدیو مطالب اینترنتی بهترین کارها